NEDEN DUSTIME?

DUSTIME;

Adildir; Kursiyerleri arasında ayrım yapmaz. Tüm şubelerinde aynı hoca kadrosuile aynı eğitim programlarını uygular. Fakültesine veya fakülte başarısına bakılmaksızıntüm öğrencilere aynı hizmeti sunarak fırsat eşitliği sağlar.

Etiktir; Bir eğitim kurumu olmanın, herhangi bir ticari kurumdanfarklı olduğunun bilincindedir. Kursiyer kazanmak için yalana, dedikoduya vegerçekliği olmayan algılara tevessül etmez. Rekabet ortamında bileetik değerlerden taviz vermez.

Kitlesel Başarıyı Hedefler; Bir kurumun gerçek başarısının kitlesel başarı olduğunu bilir ve buna odaklanır. Sadece ilk 10 ve ilk 100’e giren kursiyerleri değil, her sınavda kitlesel başarı istatistiklerini şeffaf bir şekilde paylaşır.

Dürüsttür; Verdiği her sözü her koşulda yerine getirir. Fakülte dereceli öğrenciler üzerinden kolay yoldan başarı algısıoluşturmaya tevessül etmez.

Rehberdir; Sadece “işte not, işte hoca” mantığı ile hizmet sunmaz.Eğitmen ve danışmanları ile rehberlik yapar, yol gösterir,tüm tecrübelerini kursiyerleri ile paylaşır.

Özenlidir; Tüm yayınlarını büyük bir emek vererek itina ile hazırlar.Deneme sınavlarında her soruya özen gösterir. Kolay sınavlarla yanıltmaz, gereksiz zor sorularla bunaltmaz.

Güvenilirdir; Alanında uzman ve tecrübeli hoca kadrosu ile eğitim verir. DUS’ta çıkan soruların ortalama %95’ine net referans veren, kolay tekrar edilebilir, gereksiz detaylardan arındırılmış ve başka kaynağa ihtiyaç bırakmayan yayınları ile kursiyerlerini başarıya ulaştırır.

Değer Verir; Kursiyerlerden gelen olumlu olumsuz tüm eleştirileri,istek ve talepleri dikkate alır, değerlendirir. Onlara yakışan nezih çalışmaortamını sağlar ve sınırsız kullanıma sunar.

Kurumsaldır; Her yerde değil, kalite standartlarını düşürmedenhizmet sunabileceği yerlerdedir.

Sadece Eğitim Verir; Politik yaklaşımlarla suni propagandalaraihtiyaç duymaz. İşinin sadece iyi eğitim vermek ve güvenilir yayınlarhazırlamak olduğunu bilir.